Påmelding åpnet for onsdagsrenn 3. februar

16_9_onsdagsrenn_030216

Påmelding til AMTA onsdagsrenn 3. februar 2016 er åpnet. I utgangspunktet var det planlagt klubbmesterskap 3. februar, men på grunn av snøforholdene på Berger utsettes klubbmesterskapet minst en uke. Rennet 3. februar blir derfor et ordinært onsdagsrenn.

Påmelding til rennet gjøres her:
https://nesoddenski.no/pamelding-2016/

Utøvere født 2009 eller senere skal benytte påmeldingen til barnekarusellen, mens utøvere født 2008 eller tidligere benytter påmeldingen til ordinært renn. Utøvere til barnekarusellen skal kun melde seg på én gang i løpet av sesongen.

NB! På grunn av snøforholdene vil stilart og renntype kunne bli endret på kort varsel.  Slike endringer vil bli annonsert på våre nettsider. I tillegg vil vi forsøke å nå hver enkelt pr. e-post ved bruk av den e-postadressen som er oppgitt i forbindelse med påmeldingen.

For mer informasjon om AMTA Onsdagsrenn se:
https://nesoddenski.no/informasjon-onsdagsrenn-2016/

Eller se vår rennbrosjyre:
https://nesoddenski.files.wordpress.com/2015/12/rennbrosjyre_2016.pdf

Dette innlegget ble publisert i Nyheter, OBOS Onsdagsrenn og merket med , . Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s